Začíname
Vy nám pošlete texty a obrázky, ktoré chcete mať na stránke zobrazené, my sa postaráme o zvyšok. Vytvoríme vám web stránku, ktorej jadro bude tvoriť WordPress, vytvoríme vám požadované podstránky, galérie, nastavíme kontaktný formulár. Vašej webstránke dodáme jednoduchý a moderný design, tak ako to vidíte na našom webe. V krátkom čase vám zašleme vytvorený  web a na základe vašich pripomienok vyladíme stránky presne podľa vašich predstáv.

A čo potom?
Na to, aby sa vaša stránka mohla zobrazovať na internete, tak musíte mať zaregistrovanú na internete svoju doménu a objednané webhostingové služby. V tejto oblasti spolupracujeme so spoločnosťou EuroNET Slovakia s.r.o., u ktorej je potrebné si tieto služby objednať. Ak teda budete spokojný s vytvorenou webstránkou, stačí, keď si na stránke www.euronet.sk vyplníte objednávku na vašu internetovú doménu a vyberiete si minimálne webhostingový balíček Basic, ktorý nájdete v ich ponuke za 2,95 € bez DPH / mesiac. Uvedený balíček zabezpečí bezproblémový chod vašich nových webstránok. Stránky nekopírujeme k iným poskytovateľom. So spoločnosťou EuroNET Slovakia s.r.o. máme dlhoročné výborné skúsenosti. Uvedená firma funguje viac ako 23 rokov a je akreditovaným registrátorom slovenských, európskych a mnohých ďalších domén, takže vaša internetová doména bude v naozaj dobrých rukách.

O zvyšok sa už postaráme my
Akonáhle obdržíte od spoločnosti EuroNET Slovakia správu o úspešnej aktivácii webhostingových služieb, okamžite začneme pracovať na prenose webstránky na vašu vlastnú internetovú doménu. Prenos a vyladenie bezproblémového chodu vašej webstránky zabezpečíme do jedného pracovného dňa. Vy sa teda môžete plne sústrediť na vaše podnikanie a starosti s webstránkou prenecháte nám.